signováno nečitelně - Zátiší

Olej na plátně, 66x49 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský štítek. Výtěžek z aukce bude ve prospěch Nadace Divoké husy. Nadace Divoké husy svými nadačními příspěvky podporuje lokální, mediálně méně známé neziskové organizace, které pečují o seniory a handicapované.

signováno nečitelně
308404. Zátiší
Dražba ukončena:22.04.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč