Olej na plátně, 66x49 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vzadu autorský štítek. Výtěžek z aukce bude ve prospěch Nadace Divoké husy. Nadace Divoké husy svými nadačními příspěvky podporuje lokální, mediálně méně známé neziskové organizace, které pečují o seniory a handicapované.