signováno nečitelně

27512. Zátiší s houbami

popis: Olej na překližce, 30x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč