Olej na plátně, 39x58 cm. Signováno nečitelně vlevo dole, rámováno v autorském profilovaném masivním galerijním rámu se stříbrnou paginací.
Galerijní provedení maďarského malíře (zakoupeno židovským sběratelem přímo od umělce v Budapešti v první čtvrtině 20. stol.) je vyváženou citlivou ukázkou skvostné maďarské malby, kdy umělec zvolil temné pozadí s cílem co nejvyššího znázornění ovocného souboru podzimní úrody s dekorativní karafou s malířovou múzou, aktem dívky – stylizované s křídly (žena – motýl). Vysoká kvalita díla přímo tryská z obrazu, bohužel vzhledem k bouřlivým událostem během holocaustu není znám autor díla.
Skvělá investiční nabídka. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota tohoto galerijního vysoce kvalitního díla malířské umělecké školy výtvarného umění!