signováno nečitelně - Zátiší s podzimní úrodou v Budapešti

Olej na plátně, 39x58 cm. Signováno nečitelně vlevo dole, rámováno v autorském profilovaném masivním galerijním rámu se stříbrnou paginací.
Galerijní provedení maďarského malíře (zakoupeno židovským sběratelem přímo od umělce v Budapešti v první čtvrtině 20. stol.) je vyváženou citlivou ukázkou skvostné maďarské malby, kdy umělec zvolil temné pozadí s cílem co nejvyššího znázornění ovocného souboru podzimní úrody s dekorativní karafou s malířovou múzou, aktem dívky – stylizované s křídly (žena – motýl). Vysoká kvalita díla přímo tryská z obrazu, bohužel vzhledem k bouřlivým událostem během holocaustu není znám autor díla.
Skvělá investiční nabídka. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota tohoto galerijního vysoce kvalitního díla malířské umělecké školy výtvarného umění!

signováno nečitelně
56524. Zátiší s podzimní úrodou v Budapešti
Dražba ukončena:04.03.2021 19:18:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč