Signováno nečitelně

305867. Zátiší z roku 1968

popis: Olej na kartonu, 42x79 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.08.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč