signováno nečitelně - Ze staré Prahy

Litografie, 28x21 cm. Monogramováno vpravo dole K v tisku, signováno vpravo dole nečitelně. Pasparta sklo.

signováno nečitelně
20152. Ze staré Prahy
Dražba ukončena:30.05.2018 18:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč