Signováno nečitelně

52860. Žena na cestě

popis: Olej na plátně, 58x86 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.11.2020 21:48:12

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč