signováno nečitelně

30869. Ženy v krojích

popis: Olej na dřevě, 23x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 24.04.2019 18:45:06

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 220 000 Kč