signováno nečitelně - Ženy v krojích

Olej na dřevě, 23x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
30869. Ženy v krojích
Dražba ukončena:24.04.2019 18:45:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:220 000 Kč