signováno nečitelně - Zima u chalupy

Olej na plátně, 65x71 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
27019. Zima u chalupy
Dražba ukončena:30.01.2019 18:46:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč