Signováno nečitelně - Zrození vody

Olej na plátně, 75x90 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 100 cm

Signováno nečitelně
89317. Zrození vody
Dražba ukončena:29.01.2023 20:28:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč