signováno vzadu Martynov

12250. Smrt Faraóna

popis: Kombinovaná technika, 90x70 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:42:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč