signováno vzadu Martynov

12250. Smrt Faraóna

popis: Kombinovaná technika, 90x70 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:42:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč