signováno vzadu Martynov - Smrt Faraóna

Kombinovaná technika, 90x70 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno vzadu Martynov
12250. Smrt Faraóna
Dražba ukončena:20.09.2017 18:42:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč