signováno Wilhelm Velten - Koně

Olej na kartonu, 72x50 cm, signováno vpravo dole W. Velten, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

signováno Wilhelm Velten
12377. Koně
Dražba ukončena:20.09.2017 20:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč