Signováno Z.B. - Krajina s řekou

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Z.B. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu přípis.

Signováno Z.B.
48670. Krajina s řekou
Dražba ukončena:27.08.2020 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč