Šimůnek - Muž s plnovousem

Akvarel, 26x18 cm. Signováno vlevo dole Šimůnek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Šimůnek
306508. Muž s plnovousem
Dražba ukončena:03.11.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (03.11.2020 19:58:22) 1413
500 Kč 30.10.2020 17:07:43 1692