Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm. Monogramováno vlevo dole S.T.. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.