Slavkov, 1830 - 1870

22885. Talířek s reliéfem

popis: Porcelán, průměr 18 cm. Značeno S.

Pozn.: Mírně poškozeno

dražba ukončena: 17.10.2018 18:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 14.10.2018 23:44:33 724