slovenský malíř 20. stol. - Na procházce

Tempera, 42x57 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

slovenský malíř 20. stol.
51897. Na procházce
Dražba ukončena:29.10.2020 21:09:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč