Slovenský malíř 1. poloviny 20. století - Dívka se džbánem

Olej na plátně, 55x42 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Slovenský malíř 1. poloviny 20. století
51972. Dívka se džbánem
Dražba ukončena:29.10.2020 22:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč