Snížek, A. Prallerová, Scharf, J. Čapek, V. Berka, F. S. Polívka a další

304217. Soubor 8 prací

popis: Různé techniky, rozměry od 15x11 cm do 56x79 cm. Všechny signovány.
4x rám,pasparta,sklo. 1x rám,sklo. 3x rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.03.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč