Souček Karel - Beroun - U Pražské brány

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x40 cm. Signováno vpravo dole K. Souček 2013. Rámováno.

Souček Karel
308770. Beroun - U Pražské brány
Dražba ukončena:29.05.2021 20:13:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč