Šourek - Dubová alej

Olej na kartonu, 48x69 cm. Signováno vpravo dole Šourek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

28747. Dubová alej
Dražba ukončena:27.02.2019 18:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč