Šrámek - Párové obrazy - Břízky v krajině

Olej na plátně, Signováno vpravo dole Šrámek. Rámováno.

Olej na plátně, 2x 35x25 cm. Oba signovány vlevo dole Šrámek. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Šrámek
304208. Párové obrazy - Břízky v krajině
Dražba ukončena:29.03.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo