Šrámek

304208. Párové obrazy - Břízky v krajině

popis: Olej na plátně, 2x 35x25 cm. Oba signovány vlevo dole Šrámek. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo