Stanislav Kulda

307444. Soubor 2 prací

popis: Olej na plátně, 66x55 a 80x59 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.01.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč