Stanislav Odvárko - Zelená krajina

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole S. Odvárko. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 – 1985
Malíř, publicista. Věnoval se krajinomalbě, náměty čerpal z české krajiny, ale i z cest (Itálie, Francie). Dojmy z cest zachycoval kresbou i slovem, příspěvky uveřejňoval v Lidové demokracii. Ve 30. letech psal a kreslil do Trnu, Tvorby a jiných časopisů. Byl zakladatelem Klubu přátel výtvarného umění (1955).

307693. Zelená krajina
Dražba ukončena:27.02.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo