Stanislav Odvárko

307693. Zelená krajina

popis: Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole S. Odvárko. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.02.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo