Stanislav  Podhrázký - Portrét dívky

Olej na plátně nalepeném na překližce, 29x27 cm, signováno vpravo dole Podhrázký 1947, rám.

1920, Pejhov u Jindřichova Hradce - 1999, Praha
Student VŠUP v Praze (1945-1950; prof. F. Tichý). Kromě malby se věnoval i grafice a sochařství. Zabývá se především figurální malbou. Hlavními motivy jeho děl bývají milenci, dívky, ptáci a koně, stromy, květiny a krajiny. Četné výstavy na našem území.

Pozn.: Přiloženo písemné potvrzení o pravosti od autorovy manželky.

3798. Portrét dívky
Dražba ukončena:28.01.2016 20:23:57
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč