Stanislav Zhejbal

307680. Kytice květin

popis: Olej na sololitu, 69x48 cm. Signováno vlevo dole S. Zhejbal 08. Rámováno.

dražba ukončena: 26.02.2021 20:28:46

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 5 000 Kč