Stanislav Zhejbal - Kytice květin

Olej na sololitu, 69x48 cm. Signováno vlevo dole S. Zhejbal 08. Rámováno.

Stanislav Zhejbal
307680. Kytice květin
Dražba ukončena:26.02.2021 20:28:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč