Stanislava Konrádová - Břežková  - Zátiší s židlí

Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole S. Konrádová. Rámováno.

Stanislava Konrádová - Břežková
307357. Zátiší s židlí
Dražba ukončena:19.01.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč