Stanislava Konrádová - Břežková

307357. Zátiší s židlí

popis: Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole S. Konrádová. Rámováno.

dražba ukončena: 19.01.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč