Stará Role, Slavkov - Soubor mocca porcelánu

Porcelán zlacený - 6 šálků a podšálků, konvice, mléčenka, cukřenka. Značeno třemi různými československými značkami: MZ Alt Rohlau, Slavkov, CL Czechoslovakia.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Stará Role, Slavkov
304060. Soubor mocca porcelánu
Dražba ukončena:17.03.2020 20:14:45
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč