Stark - Romantické stavení

Olej na plátně, 30x25 cm, signováno vpravo dole Stark, rám.

Pozn.: Malba kvalitně vyčištěna.

11751. Romantické stavení
Dražba ukončena:28.06.2017 20:42:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč