Karel Štěch aj. - Soubor 6ti grafických listů

Různé grafické techniky, od 6x16 cm do 27x35 cm. Všechny signované, K.Štěch, ostatní nečitelné. 3x volný list, 2x rám, pasparta, sklo, 1x paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Karel Štěch aj.
41627. Soubor 6ti grafických listů
Dražba ukončena:11.03.2020 21:55:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.02.2020 3:34:23 5856