Střední Evropa 19. stol. - Dvojice andílků

Dřevo, výška cca 22 cm. Polychromováno.

Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Střední Evropa 19. stol.
39812. Dvojice andílků
Dražba ukončena:29.01.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč