Kombinovaná technika, 27x39 cm. Signováno vpravo dole Štefan Bednár 30. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: * 15. 5. 1909, Myjava, Slovensko - † 15. 1. 1976, Bratislava, Slovensko malíř, kreslíř, grafik, publicista, karikaturista