Štefan Bednár

49201. Na cestě do práce

popis: Kombinovaná technika, 27x39 cm. Signováno vpravo dole Štefan Bednár 30. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: * 15. 5. 1909, Myjava, Slovensko - † 15. 1. 1976, Bratislava, Slovensko
malíř, kreslíř, grafik, publicista, karikaturista

dražba ukončena: 30.09.2020 21:22:04

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč