Štefan Bednár - Na cestě do práce

Kombinovaná technika, 27x39 cm. Signováno vpravo dole Štefan Bednár 30. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: * 15. 5. 1909, Myjava, Slovensko - † 15. 1. 1976, Bratislava, Slovensko
malíř, kreslíř, grafik, publicista, karikaturista

49201. Na cestě do práce
Dražba ukončena:30.09.2020 21:22:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč