Štefan Bednár

37923. Pradlenka

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Bednár. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 20:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč