Štefan Prukner - Tri ovečky

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno dole uprostřed Prukner 60. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1931 - 2011
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

Štefan Prukner
24882. Tri ovečky
Dražba ukončena:28.11.2018 18:13:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč