Jindřich Stehlík - U rybníka

Olej na sololitu, 50x70 cm, signováno vlevo dole J. Stehlík, rám.

1905, Milevsko
Žák AVU (prof. Nejedlý). Vystavoval v kulturním domě v Moravské Ostravě.

3607. U rybníka
Dražba ukončena:27.01.2016 20:52:27
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč