Stř. Asie konec 1. třetiny 20. stol. - Koberec Teke - Turkmen

Barvy stálé, rozměr: 198x143 cm. Předsovětská éra - vázaný na export. Celovlněný. Rustikální nepravidelnosti. Na standard teke koberců spíše ridčeji vázaný.

Pozn.: V obou rozích na dolním okraji mírně poškozen.

Stř. Asie konec 1. třetiny 20. stol.
25590. Koberec Teke - Turkmen
Dražba ukončena:12.12.2018 18:16:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč