Střední Evropa 1. pol. 19. stol. - Die Kaiserburg zu Eger

Kniha, 33x26 cm. Vydal F. A. Brockhaus v roce 1864 v Lipsku. 26 litografických vyobrazení chebského hradu a 67 stran textu.

Pozn.: Vazba poškozena.

Střední Evropa 1. pol. 19. stol.
50219. Die Kaiserburg zu Eger
Dražba ukončena:14.10.2020 19:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč