Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Dívka v kloboučku

Porcelán, výška 15 cm. Značeno.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
64510. Dívka v kloboučku
Dražba ukončena:16.09.2021 21:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.09.2021 21:11:38 6680
500 Kč 22.08.2021 22:39:37 1610