Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

64510. Dívka v kloboučku

popis: Porcelán, výška 15 cm. Značeno.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 15.09.2021 21:11:38 6680
500 Kč 22.08.2021 22:39:37 1610