Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

64490. Konvolut 2 figurek

popis: Porcelán, výška 11 cm a 16 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 15.09.2021 21:10:57 6680
500 Kč 22.08.2021 22:48:11 1610