Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

64467. Konvolut 2 figurek Kavalír, Vodonoš

popis: Porcelán, výška 17 cm a 22 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč