Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Konvolut 2 figurek Kavalír, Vodonoš

Porcelán, výška 17 cm a 22 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
64467. Konvolut 2 figurek Kavalír, Vodonoš
Dražba ukončena:16.09.2021 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč