Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

64479. Matador Korbuly

popis: Made in Austria.

Pozn.: Ve 4 krabičkách. Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč