Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Matador Korbuly

Made in Austria.

Pozn.: Ve 4 krabičkách. Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
64479. Matador Korbuly
Dražba ukončena:16.09.2021 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč