Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

49778. Mistička na nožkách, stříbro 800/1000, dle katalogu značeno platným puncem S-43, čistá hmotnost 99,94g

popis: Stříbro, průměr 14 cm. Ag 800/1000. Dle katalogu značeno platným puncem S-43.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 17 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč