Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Mistička na nožkách, stříbro 800/1000, dle katalogu značeno platným puncem S-43, čistá hmotnost 99,94g

Stříbro, průměr 14 cm. Ag 800/1000. Dle katalogu značeno platným puncem S-43.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
49778. Mistička na nožkách, stříbro 800/1000, dle katalogu značeno platným puncem S-43, čistá hmotnost 99,94g
Dražba ukončena:07.10.2020 19:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč