Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Naušnice s korálem s balónkovým uzávěrem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-34, hrubá hmotnost 4,09 g

pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
51383. Naušnice s korálem s balónkovým uzávěrem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-34, hrubá hmotnost 4,09 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč