Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

51383. Naušnice s korálem s balónkovým uzávěrem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-34, hrubá hmotnost 4,09 g

popis: pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:20:43

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč