Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Petrolejová lampa

Keramická noha v montáži z obecného kovu, výška 52 cm. Cylindr značen Cristall Matador 15.

Pozn.: Plechové zasazení širmu prasklé. Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
55491. Petrolejová lampa
Dražba ukončena:03.03.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč