Střední Evropa 1. třetina 20. stol. - Květinový stojan

Patinovaná litina, výška 73 cm. Značeno DRGM 107944.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. třetina 20. stol.
59138. Květinový stojan
Dražba ukončena:19.05.2021 20:45:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč