Střední Evropa 1. třetina 20. stol. - Těžítko-granát

Kov, výška 18 cm. Značeno A.V.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. třetina 20. stol.
304193. Těžítko-granát
Dražba ukončena:28.03.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč