Střední Evropa 1. třetina 20. stol.

304193. Těžítko-granát

popis: Kov, výška 18 cm. Značeno A.V.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 28.03.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč