střední Evropa 19. - 20. stol. - Obláček s putti

Dřevo, zlacení, 12x15 cm.

střední Evropa 19. - 20. stol.
53812. Obláček s putti
Dražba ukončena:09.12.2020 21:24:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.12.2020 21:19:36 2282
500 Kč 29.11.2020 15:43:47 831