střední Evropa 19. - 20. stol.

53812. Obláček s putti

popis: Dřevo, zlacení, 12x15 cm.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:24:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 09.12.2020 21:19:36 2282
500 Kč 29.11.2020 15:43:47 831