Střední Evropa 19. stol.

23073. Džbán s andělem

popis: Keramika, výška 22 cm.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 21:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (01.09.2018 20:28:19) 2461