Střední Evropa 19. stol.

36490. Evangelista sv. Matouš

popis: Olej na plechu, 29x29 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

dražba ukončena: 30.10.2019 19:46:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč