Střední Evropa 19. stol. - Evangelista sv. Matouš

Olej na plechu, 29x29 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Střední Evropa 19. stol.
36490. Evangelista sv. Matouš
Dražba ukončena:30.10.2019 19:46:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč