Střední Evropa 19. stol. - Konvolut 13 grafických listů z 19. století

Různé grafické techniky, od 23x38 cm do 7x10 cm. Většina signována. 8x pasparta, 5x volný list.

Pozn. Papír mírně poškozen.

Střední Evropa 19. stol.
56863. Konvolut 13 grafických listů z 19. století
Dražba ukončena:17.03.2021 21:17:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč