Střední Evropa 19. stol.

49771. Mísa

popis: Keramika, průměr 31 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

pozn.: Zajímavá dobová oprava.

zbývá: 7 dnů, 16 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen